درباره ما  /

درباره 1.18

وب سایت و اپلیکیشن 1.18 با توجه به نیاز روز افزون مردم به استفاده از خدمات آسان و در دسترس تر و در راستای سال رونق تولید ، در نظر دارد در خدمتی تازه با استفاده از جدیدترین فن آوری های روز ، وب سایت و اپلیکیشنی را در اختیار کاربران قرار دهد که با بهره گیری از آن ، امکان شناسایی و سرچ کلیه شماره تلفن های مورد نیاز آنها در کوتاهترین زمان و در هر زمینه ای ، اعم از شماره و آدرس کلیه اماکن عمومی ، دولتی ، مجموعه های خدماتی مورد نیازشان ، به راحتی و به ساده ترین روش ممکن برای هر شخص امکان پذیر باشد.

بانک اطلاعاتی وب سایت و اپلیکیشن 1.18 شامل کلیه شماره تلفن ها ، آدرس ، به همراه موقعیت مکانی ( لوکیشن) خدمات مورد نیاز کاربران و با قابلیت اتصال به نرم افزارهای مسیر یاب و ذخیره شماره مورد نظر در دفترچه تلفن همراه کاربران و امکان تماس در محیط اپلیکیشن با شماره مورد نظر میباشد.

همچنین خدمتی که وب سایت و اپلیکیشن 1.18 را متمایز تر می سازد ، امکان ثبت شماره تلفن ، آدرس و مشخصات شخصی ، با قابلیت اشتراک گذاری در فضای مجازی و معرفی خدمات اشخاص با نظارت کارشناسان این مجموعه ، جهت کسب منافع تجاری و ارائه خدمات مورد نیاز کاربران می باشد.و همینطور کلیه اشخاص حقوقی ، شرکت ها ، موسسات و صاحبان مشاغل می توانند از طریق وب سایت و اپلیکیشن 1.18 خدمات خود را معرفی کرده و به اشتراک بگذارند.

وب سایت و اپلیکیشن 1.18 با توجه به گستردگی خدماتی که به کاربران ارائه مینماید ، نیازمند یک پشتیبانی قدرتمند و برنامه ریزی شده به جهت ارائه بهترین خدمات به کاربران است. ازاین رو کارشناسان این مجموعه بصورت 24 ساعته پاسخگو و گوش بزنگ جهت برطرف کردن کلیه مشکلات و ایرادات احتمالی در وب سایت و اپلیکیشن 1.18 می باشند. هدف ما خدمت گذاریست ، ما را در ارائه بهترین خدمات یاری فرمایید.

درج اطلاعات

ثبت اطلاعات شغل شما در سامانه

جستجو هدفمند

جستجو بر اساس دسته بندی و عنوان مورد نظر شما

ارتباط با خدمات و مشاغل

دسترسی آسان پس از یافتن اطلاعات دلخواه