معرفی افزونه های کاربردی گوگل کروم

بهترین افزونه های گوگل کروم

 

گوگل کروم یکی از ابزار های زیبا و سریع برای کاربران است که توسط شرکت گوگل عرضه شده و همانند سایر اپلیکیشن ها دارای افزونه هایی است که باعث جذاب تر شدن و کاملتر شدن برنامه میشود.

در ادامه مطلب چند نمونه از افزونه های کاربردی مرورگر کروم را معرفی میکنیم :

 

 

File converter :

تا به حال برای شما پیش آمده است که میخواهید یک فایل را با یک پسوند دیگر استفاده کنید و یا فایلی را با یک پسوند دیگر ذخیره کنید . که در حالت عادی شما باید برنامه هایی را بر روی سیستم خود نصب میکردید مثلا : شما یک عکس با پسوند .jpg را به .png میخواهید تبدیل کنید باید از برنامه هایی مانند فوتوشاپ یا paint استفاده کنید اما با کمک این افزونه دیگر نیازی به برنامه های دیگر نیست.همچنین میتواند حجم یک فایل را با کمک File converter کاهش یا افزایش دهید.

نصب افزونه


Wappalyzer :

در دنیای وب گردی و همچنین کسانی که طراح وب سایت هستند شاید سوال پیش آمده باشد که سایتی که در آن هستند چه ساختاری دارد و از چه برنامه هایی در سایت استفاده شده است.افزونه Wappalyzer این امکان را به شما میدهد که ساختار یک سایت را ببینید و هر کدام از آن ها را تجزیه و تحلیل کنید.

نصب افزونه


Ookla :

بعضی مواقع پیش آمده است که سرعت اینترنت شما افت کرده است و میخواهید بدانید که سرعت اینترنت شما چقدر است با کمک Ookla سرعت دانلود و آپلود خود را میتوانید مدیریت کنید و همچنین سرعت بارگذاری صفحه ای که در آن هستید را نیز میتواند ببینید.

نصب افزونه


Adblock Plus :

برای همه ما پیش آمده است هنگام بازدید از یک سایت تبلیغات مزاحم وب گردی ما میشوند و ناخواسته صفحه ای باز میشود و یا تبلیغات در صفحه بالا می آید. با نصب این افزونه با خیال راحت وب گردی کنید و شر تبلغات مزاحم خلاص شوید.

نصب افزونه


Avast Online Security :

همه ما میدانیم که هنگام وب گردی احتمال ویروسی شدن سیستم از طریق شبکه هست . و در بسیاری از موارد سخت درگیر ویروس و بدافزار هایی از طریق شبکه میشویم. شرکت آنتی ویروس Avast افزونه ای عرضه کرده است که با نصب افزونه Avast Online Security با خیال راحت وب گردی کنید و سیستم خود ایمن کنید.

نصب افزونه


Google Translate :

شرکت گوگل برای مرورگر کروم افزونه ای به نام Google Translate عرضه کرده که شما میتوانید صفحاتی که به زبان های دیگر هستند را ترجمه کنید یا اینکه کلمات یا جملاتی که با آن ها مواجه میشوید را خیلی سریع ترجمه کنید. و Google Translate یکی از بهترین و کاربردی ترین افزونه های کروم است.

نصب افزونه


One Click Full Page Screenshot :

یکی از پرکاربردترین افزونه ها پلاگین One Click Full Page Screenshot است که این امکان را به کاربر میدهد که در هنگام بازدید از یک سایت اگر قسمتی از سایت را نیاز داشتید فقط با یک کلیک از آن اسکرین شات بگیرید و عکس را ذخیره کنید.

نصب افزونه


Note Board :

با کمک این افزونه میتوانید خیلی راحت و سریع نت برداری کنید و اگر جایی خودکار و کاغذ نداشتید حتما این افزونه به شما کمک میکند که مطالبی که میخواهید یادداشت و ذخیره کنید .

نصب افزونه

 

 


0 نظر تا به حال

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید .