ثبت نام بازاریاب در 1.18  /

ثبت نام بازاریاب در 1.18

*پر کردن اطلاعات فیلد های ستاره دار الزامی میباشد*


مشخصات فردیآدرس محل سکونتاطلاعات حساب


کلیه بانک های عضو شتاب


لازم به توضیح است حساب بانکی فوق می بایست فقط به نام بازاریاب باشدبارگذاری مدارک
درصورت وجود توضیحات، صفحه دوم شناسنامه نیز در یک صفحه اسکن و بارگذاری گردد


کلیه مدارک بصورت اسکن شده بارگذاری گرددقوانین و مقررات بازاریابی مجموعه 1.18


1- کلیه بازاریابان موظف به رعایت آئین نامه ها، بخشنامه ها و مقررات بخش نظارت بر بازاریابی مجموعه 1.18 می باشند.

2- با توجه به اینکه کلیه مطالبات بازاریابان بصورت روزانه و بصورت سیستماتیک تسویه می گردد، در صورت تاخیر در پرداخت لطفاً با واحد پشتیبانی مالی بازاریابان مجموعه 1.18 تماس حاصل فرمایید.

3- بازاریابان مجموعه 1.18 موظف به رعایت کلیه اصول اخلاقی و حرفه ای نسبت به سایر بازاریابان مجموعه می باشند.

4- کلیه بازاریابان مجموعه 1.18 موظف به رعایت شئونات اسلامی و استفاده از پوشش مناسب و اداری در زمان مراجعه به صاحبین مشاغل می باشند.

5- بازاریاب موظف به ارائه قیمت بر اساس تعرفه پکیج های مجموعه 1.18 به جهت ثبت مشاغل می باشد و حق دریافت هیچگونه مبلغ دیگری را ندارد.

6- کلیه پرداخت ها توسط صاحبین مشاغل و از طریق تلفن همراه خودشان صورت می گیرد و بازاریاب موظف به حفظ حریم شخصی افراد می باشد.

7- مجموعه 1.18 هیچگونه تعهدی از قبیل پرداخت حقوق ثابت ، بیمه و ..... به بازاریاب را نمی دهد.

8- بازاریاب جهت تبلیغ کلامی و جذب مشاغل از طریق مراجعه حضوری و یا به صورت تلفنی ، ملزم به رعایت مفاد آئین نامه نحوه بازاریابی و تبلیغات مجموعه 1.18 می باشد و همچنین برای ارائه هر گونه تبلیغات غیر کلامی ، اعم از شبکه های اجتماعی ، پیام کوتاه و .... اخذ مجوز از واحد مدیریت و نظارت بر بازاریابی مجموعه 1.18 الزامی می باشد.

9- بازاریاب موظف به احراز مالکیت و هویت صاحبین مشاغل در هنگام مراجعه به آنها می باشد.در صورت ثبت مشاغل با فعالیت خلاف مقررات جمهوری اسلامی توسط بازاریاب مسئولیت عواقب ناشی از آن به عهده بازاریاب خواهد بود.

10- بازاریابان موظف به برخورد محترمانه و مناسب با شأن مجموعه 1.18 با صاحبین مشاغل می باشند.

• در صورت عدم رعایت هر یک از قوانین فوق و محرز شدن تخلف توسط بازاریاب ، با هر جایگاهی در مجموعه ، اکانت بازاریاب مسدود می گردد و بازاریاب حق هیچگونه اعتراضی ندارد.با کلیک بر روی دکمه ثبت نام شما تمامی قوانین و مقررات 1.18 را قبول میکنید .